על האש טבעוני
ככה תעשו על האש טבעוני

על האש טבעוני? מה בעצם זה אומר? אם ישנתם בעשור האחרון, יכול להיות שפספסתם את המהפכה הקולינרית שקרתה בישראל. אינספור מוצרים שמקורם בצומח החליפו את אלה שמקורם בחי. סרטים כמו The Game Changers, או What The Health בנטפליקס הכו גלים והראו כמה זה קל (ולמה זה כדאי) לעבור לתזונה צמחית או לפחות לצמצם את צריכת המוצרים מן החי ככל האפשר.

ומה לגבי אירוע משמעותי ומסורתי כמו על האש? האם צריך לוותר על המנגל? או שמעתה נשארתם רק עם צליית ירקות על הגריל?  ובכן, תהיו רגועים. הנפנף לא הולך לשום מקום. גם הטעם והמרקם הטוב נשארים (כן, וגם החלבון נשאר), רק המוצרים החליפו אריזה:

ביונד מיט


ביונד מיט ביונד בורגר המבורגר טבעוני נקניקיות טבעוניות תחליפי בשר מהצומח המבורגר צמחוני
ביונד בורגר

מה אם הייתם יכולים לקבל את אותו הטעם, אותו המרקם, אותו הריח ואפילו אותו העשן שיש בבשר, רק בגרסה מתוחכמת יותר, בריאה ואקולוגית הרבה יותר ? ביונד מיט ( Beyond Meat ) הוא מוצר שנמצא כמעט בכל בית בארה״ב, כאשר מעל ל90% מהלקוחות שקונים אותו בקביעות הם אפילו לא צמחונים. 

נקניקיות חלבון אפונה


נקניקיות חלבון אפונה
נקניקיות טבעוניות מעולות

נקניקיות קלאסיות ״בטעם של פעם״, רק טבעוניות, בריאות יותר, עשויות מחלבון אפונה. מעולות להכנה על מנגל טבעוני

צלעות סייטן


צלעות סייטן ברבקיו - 500 גר'
רצועות סייטן עסיסיות

האמת היא שקשה להסביר למי שלא טעם, כמה זה טוב. בואו נגיד שזה רך, עסיסי, בטעם אמריקאי. מעבר לזה, תצטרכו לנסות ולהתמכר למוצר המדהים הזה בעצמכם. להכנה קלילה על מנגל טבעוני

מיונז טבעוני


מיונז טבעוני
מיונז טבעוני של טבע דלי

בלעדיו כל נקניקיה טבעונית תלך לישון עצובה בלילה, כל פיתה תשאר יבשה. לא חבל? המיונז הטבעוני שלנו, מעולה בסנדוויצ׳ים, כליווי לתחליפי בשר…ובעצם…לכל מה שמיונז רגיל מתאים, רק בגרסה משופרת ובריאה יותר

זהו? ממש לא. אלה רק חלק מהמוצרים שתוכלו להביא לעל האש הקרוב. חפשו את מארזי על האש שלנו, או תתחילו את הקניה בקטגוריית תחליפי הבשר. תראו שתגלו עוד מבחר ענק של אופציות טבעוניות למנגל הקרוב שלכם. אם אתם צריכים עזרה בהכוונה, כתבו לנו בוואטסאפ, אנחנו נשמח לעזור.