בין אם הנך בעלים של בר, בית קפה, אולם אירועים או מלון, הכנסת מנות טבעוניות לתפריט הינו הצעד הנכון והמתבקש להגדלת קהל הלקוחות שלך. 

מחסני הטבעונות הינם המשווקים והמפיצים הגדולים ביותר של חומרי הגלם והמוצרים הטבעוניים בישראל. אצלנו תוכ למצוא מגוון רחב של מוצרים ללא מרכיבים מהחי המתאימים לאלה שנמנעים מצריכה של מוצרים אלה מטעמי בריאות, רגישות או אידיאולוגיה.

 אוכל טבעוני

היום ב2019 הטכנולוגיה מפתיעה ברמת התחכום ויודעת לספק אלטרנטיבה חכמה ובריאה שלא נופלת (ולעיתים רבות מתעלה) בטעמה על הגרסה המקורית.

למה לקנות דרכנו?

אנו עובדים עם מיטב היצרנים והיבואנים הגדולים והקטנים ובכך מתאימים את עצמנו לצרכיו של כל עסק ולקוח, גדול וקטן. בנוסף, אצלנו תקבלו הכוונה בכל שלב בהזמנה, הכוללים גם ייעוץ בשלבי הבישול ומידע על הערכים התזונתיים.

נשמע טוב, איך מתחילים? 

התקשרו עכשיו לטלפון 03-9098163 ובואו לטעום את מה שכולם מדברים עליו

מוצרי שוק מקצועי

שווארמה

עשויה מנתח סייטן פרוס לחתיכות דקות בתוספת מעט שמן קנולה ומרקחת תבלינים וטעמים טיפוסית לשווארמה . חומר הגלם העיקרי בהכנת הסייטן הוא חלבון חיטה. מתאימה להכנה על פלנצ׳ה. מנות מומלצות: בתוך לאפה, כתוספת על חומוס, למילוי מאפים כמו סמבוסק, או לצד תוספות כמו פירה או אורז. אריזה: שקית של 1 ק״ג. בקרטון: 5 ק״ג יצרן: טבע דלי