ברוכים הבאים למחסני הטבעונות, סופרמרקט טבעוני זול ומגוון

מחסני הטבעונות הוקמה בשנת 2016 במטרה להנגיש מגוון רחב של מוצרים טבעוניים זולים, איכותיים ומגוונים לכל מי שרוצה לנהל אורח חיים טבעוני. המוצרים הלא יאמנים של יצרני המזון הטבעוני בארץ יוצרים מהפכה. אמנם זוהי מהפכה שקטה ואיטית, אך אנו נהנים לראות כיצד אנשים שנהגו לאכול גבינות מגיבים לגבינות הטבעוניות הבריאות והמדהימות. או את השמחה של אנשים שמתגעגעים לנקניקיות ושניצלים כשהם טועמים את הגרסה הטבעונית. הקשר הישיר והחברי שנוצר בינינו ובין היצרנים הטבעוניים מאפשר לנו לחשוב ביחד על מוצרים ייחודיים לפי הדרישות שלנו ושל לקוחותינו. אנו גם מחסן המפעל של טבע דלי, היצרן הגדול והמוביל בארץ למוצרים טבעוניים שקיים בשוק כבר משנת 1995.

הזמנת אוכל טבעוני לבית, למה לקנות אצלנו?

במחסני הטבעונות אנו מנסים לעשות שינוי בדרך הקנייה, ובכך להוזיל את העלויות לצרכנים. כיום בשוק הטבעוני ישנה בעיה משותפת לצרכנים וליצרניםמחירים גבוהים של המוצרים. הסיבה לכך היא שהשוק הטבעוני עדין נחשב קטן בארץ, עם כח קנייה מצומצם. מכיוון שהשוק קטן, תהליך הייצור יקר יותר (ככל שנתח השוק גדל, כך העלויות מצטמצמות) זה מתבטא גם במחירים גבוהים יחסית למוצרים מקבילים מן החי, שאגב זוכים לעיתים קרובות לסבסוד ישיר או עקיף מצד המדינה. אתר זה, שמספק את המוצרים דרך משלוח או דרך פיקאפ מהמחסן, חוסך לנו את העלויות של שכירת חנות סטנדרטית עם תחזוקה וכח אדם, וכך אנו מצליחים לשמור את המחירים נמוכים ביחס לשוק. מעבר לכך, יש לנו מגוון עצום של אוכל טבעוני של מיטב היצרנים. אך לא רק: חשוב לנו להביא גם חומרי גלם פשוטים וזולים שאנו מאמינים שהם הבסיס לכל מטבח טבעוני (קשיו, עדשים שחורות, קמח חומוס, טופו ועוד). אנו בוחרים את המוצרים האלו בקפידה, ושוב, מכייון שאנו מביאים אותם ישר מהיצרנים, המחירים שלהם זולים ביחס לשוק.

מה תמצאו אצלנו?

מוצרים של אוכל טבעוני ממיטב היצרנים בארץ ובעולם: עשרות סוגי גבינות טבעוניות מכל יצרני הגבינות המובילים בארץ, קינוחים טעימים טעימים מחומרי גלם מעולים (עוגות, עוגיות, גלידות, שוקולדים, קינוחים אישיים ועוד) ועשרות מנות עיקריות טבעוניות (מכמה סוגי שניצלים ונקניקיות ועד לזניות וקישים). אנו עובדים עם מיטב היצרנים הטבעוניים בארץ וגם מייבאים מוצרים מענייינים מהעולם שניתן למצוא רק אצלנו. אנו נהנים להתעדכן כל הזמן במוצרים הכי חדשים בשוק הטבעוני המקומי והעולמי.

חזרה לעמוד הבית 

אתרים ובלוגים שאנחנו ממליצים עליהם