ברוכים הבאים למחסני הטבעונות, מחסן המפעל של טבע דלי, היצרן הגדול והמוביל בארץ למוצרים טבעוניים עם דגש על מוצרי סייטן.

המטרה היא הנגשת מוצרים טבעוניים איכותיים ומועילים לניהול אורח חיים טבעוני, כאשר הבעיה המשותפת ליצרנים וצרכנים הוא המחיר הלא נמוך בנקודות המכירה, שמאפשר רק למעטים לקנות באופן קבוע מוצרים, שאנחנו, היצרנים, ייצרנו כדי שימכרו, אבל ברבים, כאשר היצרן לעיתים קרובות מקבל רק שליש ופחות מהמחיר שהצרכן משלם.

במחירים הגבוהים אין אשמים, אלא יש עלויות של כח אדם, שכירות, מיסים, וכד’, וכל זה מחייב מחיר בהתאם. אם מוסיפים לזה את עלויות המפיץ, שלוקח את המוצר מהמפעל, ומשנע אותו אל נקודות המכירה, לרוב עם מחסנים לוגיסטיים באמצע, מגיעים לעלויות עוד יותר גבוהות, ובשוק קטן עם כח קנייה מצומצם כמו כאן בארץ, זה מתבטא במחירים גבוהים למדי, ותמיד משמעותי מעל מחירם של מוצרים מקבילים מן החי, שאגב זוכים לעיתים קרובות לסבסוד ישיר או עקיף מצד המדינה.

מובן שמצב זה הוא מצער, והפוך למה שאנחנו, היצרנים, קיווינו כשייסדו את מפעלינו. ובמיוחד העובדה שלא מעטים רוצים להיות טבעוניים ומתקשים לקיים אורח חיים טבעוני בגלל עלותו הגבוה, מצריך שינוי, ונסיון לשינוי הוא אתר זה, שיספק את המוצרים דרך משלוח או דרך פיק-אפ. החסכון בעלויות של שכירות, עיצוב, תחזוקה וכח אדם הוא משמעותי, והמחירים בהתאם נמוכים.

 

הצג כפתורים
הסתר כפתורים
WhatsApp chat